O firmie Inspiro P&R Bogdańscy Sp.k., osiedle domków jednorodzinnych, domy, mieszkania, działki, nieruchomości


O Firmie

INSPIRO P&R Bogdańscy spółka komandytowa, została założona przez osoby, które swoje kilkunastoletnie doświadczenie zbierały w branży budowlanej i finansowej. Takie połączenie daje gwarancję, że zarówno standard wykończenia realizowanej inwestycji jak również jej finansowanie i obsługa prawna będą przebiegały na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest budowa domów, w których użyte materiały, przyjęte rozwiązania oraz standard wykonania, od początku do końca inwestycji będzie na pierwszym planie.

Po sukcesie, jakim było oddanie w grudniu 2008 r. osiedla 40 segmentów na osiedlu Słoneczna Białołęka, przystąpiliśmy do nowych inwestycji, realizując je poprzez nasze dwie spółki. "Osiedle Brzozowa" i "Rezydencje w Wesołej" realizuje spółka INSPIRO Sp. z o.o. Wesoła spółka komandytowa natomiast inwestycję "Apartamenty Sarenka" realizuje Inspiro sp. z o.o. spółka komandytowa.

W najbliższym czasie planujemy, rozpoczęcie kolejnych inwestycji w Warszawie.

Nasze motto to: "Tworzyć miejsca, w których chciałoby się zamieszkać."

Certyfikat EU


W dniu 25 marca 2008 roku, na podstawie przeprowadzonego w naszej firmie audytu - Europejska Kapituła Jakości i Ekologii przyznała nam Certyfikat GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Słoneczna Białołęka


Wszystkie segmenty zostały sprzedane.


Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej na stronie polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij